Luty 26, 2017

Zespół na wesele

Zespół weselny, zespół na andrzejki, walentynki, rocznice….

Jako zespół weselny proponujemy starannie dobrane, zarówno polskie jak i zagraniczne hity list przebojów ostatnich kilku dekad. Usługa i muzyczna i konferansjerska, to duża dawka poczucia humoru i przede wszystkim dobrej i różnorodnej stylistycznie muzyki rozrywkowej. Od szalonych rock n’ rolli lat ’60, big beatu i twistów, przez klimaty disco i pop-rocka lat 70’ i 80’ i kilka perełek, które udało się wyprodukować w ostatniej dekadzie XX wieku, po współczesne kompozycje i produkcje, które jeszcze stoją przed swoją próbą czasu stania się evergreenami wszech czasów.

Zobacz i posłuchaj naszego demo.


Cover Band doskonale sprawdza się jako:

Zespół na studniówkę,

Zespół na jubileusz,

Zespół weselny,

Zespół na urodziny.


Wejścia muzyczne ok. 30 minut, co przekłada się na maksymalnie 5 do 7 utworów w jednym wejściu muzycznym, przeplatane około kwadransowymi przerwami, podczas których odtwarzana jest muzyka mechaniczna „w tle”. Praktyka pokazuje, że przerwy bywają elastyczne… Nie zapominamy o tym, że współistniejemy z innym wykonawcami usługi (kuchnia, foto budka, catering, fotograf, itd.), dlatego zawsze staramy się współpracować, aby zachować odpowiednią synchronizację między nami.


Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

 


zespół weselny

Zawodowy zespół na wesele

W standardzie usługi zapewniamy profesjonalny system nagłośnieniowy, oświetlenie sceniczne sterowane muzyką oraz wytwornicę dymu. Podstawowy czas trwania imprezy to 12 godzin, podczas których oprócz zabawy przy dźwiękach muzyki na życzenie przeprowadzamy zabawy integracyjne dla Gości, konkursy oraz stałe punkty większości wesel, jak oczepiny czy podziękowanie dla rodziców. Istnieje możliwość przedłużenia podstawowego czasu, o czym możecie zdecydować nie w momencie podpisania umowy, a już podczas trwania wesela. Sprawdź nasz cennik.


Cover Band oferuje oprawę muzyczną większości imprez okolicznościowych, które mogą być organizowane przez osoby prywatne. Omija jednak szerokim łukiem i trzyma się z dala od imprez rozwodowych i remizowych dancingów. Nie oferuje także grania biesiady przy stołach oraz wyprowadzeń pary młodej z domu. Bynajmniej nie dlatego, że jest im przeciwny, ale po prostu… Taki klimat i już 😉 (cytując klasyka).


www.weselezklasa.pl


Zapraszamy do współpracy.

<<< posłuchaj  |  kontakt >>>

zespół weselny, dobry zespół weselny małopolska zespół weselny śląsk śląskie, zespół weselny Katowice zespół weselny Małopolskie, zespoły weselne małopolskie