26 lutego, 2017

Zespół na wesele

Proponujemy starannie dobrane, zarówno polskie jak i zagraniczne hity list przebojów ostatnich kilku dekad. Muzyka – różnorodna stylistycznie. Od szalonych rock n’ rolli lat ’60, big beatu i twistów, przez klimaty disco i pop-rocka lat 70’ i 80’ i kilka perełek, które udało się wyprodukować w ostatniej dekadzie XX wieku, po współczesne kompozycje i produkcje, które jeszcze stoją przed swoją próbą czasu stania się evergreenami wszech czasów. Wszystko okraszamy luźno prowadzoną i nienachalną konferansjerką.

Zobacz i posłuchaj naszego demo.


Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca
GdzieWesele.pl rekomenduje

Wejścia muzyczne od 5 do 7 utworów w jednym wejściu, przeplatane około kwadransowymi przerwami, podczas których odtwarzana jest muzyka „w tle”. Praktyka pokazuje, że przerwy bywają elastyczne… Nie zapominamy o tym, że współistniejemy na weselu z innym – kuchnia, foto budka, fotograf, itp, dlatego zawsze staramy się współpracować, aby zachować odpowiednią synchronizację.


www.weselezklasa.pl


Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne sterowane muzyką oraz wytwornicę dymu. Podstawowy czas trwania imprezy to 10 godzin, podczas których oprócz zabawy przy dźwiękach muzyki na życzenie przeprowadzamy zabawy integracyjne dla Gości, konkursy oraz stałe punkty większości wesel, jak oczepiny, czy podziękowanie dla rodziców. Istnieje możliwość przedłużenia podstawowego czasu, o czym możecie zdecydować nie w momencie podpisania umowy, a już podczas trwania wesela. Sprawdź nasz cennik


Zapraszamy do współpracy.

<<< posłuchaj  |  kontakt >>>

zespół weselny Śląsk, zespół na wesele śląskie, zespół weselny Małopolska, zespoły weselne małopolskie