Luty 26, 2017

Zespół na wesele

Orkiestra na wesele, zespół andrzejkowy, na walentynki i inne…

Jako zespół weselny proponujemy starannie dobrane, zarówno polskie jak i zagraniczne hity list przebojów ostatnich kilku dekad. Usługa i muzyczna i konferansjerska, to duża dawka poczucia humoru i przede wszystkim dobrej i różnorodnej stylistycznie muzyki rozrywkowej. Od szalonych rock n’ rolli lat ’60, big beatu i twistów, przez klimaty disco i pop-rocka lat 70’ i 80’ i kilka perełek, które udało się wyprodukować w ostatniej dekadzie XX wieku, po współczesne kompozycje i produkcje, które jeszcze stoją przed swoją próbą czasu stania się evergreenami wszech czasów.

Zobacz i posłuchaj naszego demo.


Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca
GdzieWesele.pl rekomenduje

Wejścia muzyczne od 5 do 7 utworów w jednym wejściu, przeplatane około kwadransowymi przerwami, podczas których odtwarzana jest muzyka „w tle”. Praktyka pokazuje, że przerwy bywają elastyczne… Nie zapominamy o tym, że współistniejemy na weselu z innym – kuchnia, foto budka, catering, fotograf, itp, dlatego zawsze staramy się współpracować, aby zachować odpowiednią synchronizację.


zespół weselny


W standardzie zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne sterowane muzyką oraz wytwornicę dymu. Podstawowy czas trwania imprezy to 12 godzin, podczas których oprócz zabawy przy dźwiękach muzyki na życzenie przeprowadzamy zabawy integracyjne dla Gości, konkursy oraz stałe punkty większości wesel, jak oczepiny, czy podziękowanie dla rodziców. Istnieje możliwość przedłużenia podstawowego czasu, o czym możecie zdecydować nie w momencie podpisania umowy, a już podczas trwania wesela. Sprawdź nasz cennik


Oferujemy oprawę muzyczną większości imprez okolicznościowych, które mogą być organizowane przez osoby prywatne. Omijamy jednak szerokim łukiem imprezy rozwodowe i remizowe dancingi. Nie oferujemy także grania biesiady przy stołach oraz wyprowadzeń pary młodej z domu. Bynajmniej nie dlatego, że jesteśmy im przeciwni, po prostu… Taki klimat i już ;-).


www.weselezklasa.pl


Zapraszamy do współpracy.

<<< posłuchaj  |  kontakt >>>

zespół weselny, dobry zespół weselny małopolska zespół weselny śląsk śląskie, zespół weselny Katowice zespół weselny Małopolskie, zespoły weselne małopolskie