fbpx

Bal Sylwestrowy

Zespół na Sylwestra!

Etykietkę “zespół na sylwestra” możemy przykleić sobie tylko raz w roku…
To trochę rzadko… chciałoby się częściej, więcej, mocniej i bliżej…  Imprezy sylwestrowe to to, co tygryski lubią najbardziej ;-).
Tym postem chcieliśmy upamiętnić i zapisać w naszej historii granie sylwestrowe, podczas którego, razem z zaproszonymi Milusińskimi, żegnaliśmy stary rok w Hotelu Radocza nieopodal Wadowic. W zapowiedzi, jak zazwyczaj – bogate menu, atrakcje i oczywiście dobra muzyka wykonywana 100% live ;). Wówczas jeszcze pod nazwą Anka Band, obecnie Grupa Morikai.


zespół na event

zespół na sylwestra


…impreza była przednia!

Bal Sylwestrowy


Już w Nowym Roku, po kilku dniach po wszystkim, potrzebna jest edycja, aby zrobić dopisek -> to miejsce zdecydowanie godne polecenia! Hotel Radocza.
Były tańce z figurami, był wybór króla i królowej balu, były atrakcyjne nagrody ufundowane przez Hotel.Kameralne imprezy, to dla zespołu zawsze jest wyzwanie… Trzeba wspiąć się na wyżyny już od samego początku, aby zapełnić parkiet i utrzymać go w pełni do ostatniej minuty. Nam się udało! Pozdrawiamy i dziękujemy za wspólną zabawę!


Zespół Anka Band cieszy się sporym uznaniem, o czym świadczą poniższe opinie zadowolonych klientów zamieszczone w internecie. Szykujcie się zatem Państwo na szampańską zabawę do białego rana! 🙂

Opublikowany przez Radocza Park – Hotel Active & SPA Wtorek, 20 grudnia 2016


Oferta Zespołu – Sylwester

Niniejszym zapraszamy wszystkich do zabawy sylwestrowej z naszym udziałem. Jeśli jesteś marketingowcem hotelu, restauracji lub jakiegokolwiek innego lokalu, który zamierza zorganizować taneczną imprezę sylwestrową, zapraszamy do współpracy. Mamy dla Was propozycję oprawy muzycznej w zależności od tego, czego potrzebujecie. Impreza przewidziana jest na około 8 godzin, 20:00 do 04:00. Krócej dłużej – wybieracie. Z konkursami/zabawami lub bez – decydujecie. Złote przeboje – nie macie wyboru, są, towarzyszą nam na każdej jednej zagranej imprezie. Zadowolenie zaproszonych Gości – jest, bo Milusińscy przepadają za złotymi przebojami – każdy z nas ma coś z inżyniera Mamonia, i lubi najbardziej te piosenki, które już kiedyś słyszał i zapamiętał. Jesteśmy otwarci na współpracę i wszelkie negocjacje, w tym i cenowe. Wystawiamy faktury, nie jesteśmy vatowcami.

Grupę Morikai tworzy klasyczny skład wokalno – instrumentalny: lead vox (żeński) Ola, bas & menagment (kontakt) – Ana, guitar, vox – Łukasz, drums – Mateusz, keys, vox – Błażej.

Zapraszamy do współpracy!


<<< posłuchaj

2 thoughts on “Bal Sylwestrowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *