Bal Sylwestrowy

Zespół na Sylwestra!

Etykietkę “zespół na sylwestra” możemy przykleić sobie tylko raz w roku…
To trochę rzadko… chciałoby się częściej, więcej, mocniej i bliżej…  Imprezy sylwestrowe to to, co tygryski lubią najbardziej ;-).
Tym postem chcieliśmy upamiętnić i zapisać w naszej historii granie sylwestrowe, podczas którego, razem z zaproszonymi Milusińskimi, żegnaliśmy stary rok w Hotelu Radocza nieopodal Wadowic. W zapowiedzi, jak zazwyczaj – bogate menu, atrakcje i oczywiście dobra muzyka wykonywana 100% live ;). Wówczas jeszcze pod nazwą Anka Band, obecnie Grupa Morikai.


zespół na event

zespół na sylwestra


…impreza była przednia!

Bal Sylwestrowy


Już w Nowym Roku, po kilku dniach po wszystkim, potrzebna jest edycja, aby zrobić dopisek -> to miejsce zdecydowanie godne polecenia! Hotel Radocza.
Były tańce z figurami, był wybór króla i królowej balu, były atrakcyjne nagrody ufundowane przez Hotel.Kameralne imprezy, to dla zespołu zawsze jest wyzwanie… Trzeba wspiąć się na wyżyny już od samego początku, aby zapełnić parkiet i utrzymać go w pełni do ostatniej minuty. Nam się udało! Pozdrawiamy i dziękujemy za wspólną zabawę!


Zespół Anka Band cieszy się sporym uznaniem, o czym świadczą poniższe opinie zadowolonych klientów zamieszczone w internecie. Szykujcie się zatem Państwo na szampańską zabawę do białego rana! 🙂

Opublikowany przez Radocza Park – Hotel Active & SPA Wtorek, 20 grudnia 2016


Oferta Zespołu – Sylwester

Niniejszym zapraszamy wszystkich do zabawy sylwestrowej z naszym udziałem. Jeśli jesteś marketingowcem hotelu, restauracji lub jakiegokolwiek innego lokalu, który zamierza zorganizować taneczną imprezę sylwestrową, zapraszamy do współpracy. Mamy dla Was propozycję oprawy muzycznej w zależności od tego, czego potrzebujecie. Impreza przewidziana jest na około 8 godzin, 20:00 do 04:00. Krócej dłużej – wybieracie. Z konkursami/zabawami lub bez – decydujecie. Złote przeboje – nie macie wyboru, są, towarzyszą nam na każdej jednej zagranej imprezie. Zadowolenie zaproszonych Gości – jest, bo Milusińscy przepadają za złotymi przebojami – każdy z nas ma coś z inżyniera Mamonia, i lubi najbardziej te piosenki, które już kiedyś słyszał i zapamiętał. Jesteśmy otwarci na współpracę i wszelkie negocjacje, w tym i cenowe. Wystawiamy faktury, nie jesteśmy vatowcami.

Grupę Morikai tworzy klasyczny skład wokalno – instrumentalny: lead vox (żeński) Ola, bas & menagment (kontakt) – Ana, guitar, vox – Łukasz, drums – Mateusz, keys, vox – Błażej.

Zapraszamy do współpracy!


<<< posłuchaj

3 thoughts on “Bal Sylwestrowy

  • Impreza była dość kameralna, było nas kilkadziesiąt osób, mimo to zabawa przednia. Zespół z pierwszej ligi:-)

  • Witam Państwa,
    Moja córka postanowiła przyjąć oświadczyny i wyjść za mąż. Spotkaliśmy się w Hotelu Tristan na wspólnej zabawie sylwestrowej. Nie ma opcji, abyście na tym weselu nie zagrali. My także pokazujemy covidowi fuck’a. Mam nadzieję, że 2022 będzie nasz. Cieszę się, że was znalazłam i do usłyszenia w mailach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *