Luty 25, 2017

Muzyka

Zespół na imprezę firmową i inne bankiety…

Witamy organizatorów imprez i wydarzeń, Pary Młode i wszystkich odwiedzających!

Szukasz zawodowego zespołu na imprezę …? Sporo przejrzanych stron internetowych i dalej brak satysfakcji? Kłaniamy się nisko i serdecznie zapraszamy do współpracy! Cover band grający 100% na żywo 100% muzyki z prawdziwego zdarzenia…

Kochamy Złote Przeboje i pod tym właśnie kątem kształtujemy nasz muzyczny program. Jeśli zależy Ci na dobrej muzyce, na niebanalnym, humorystycznym okraszeniu konferansjerskim, to śmiemy twierdzić, że jesteśmy właśnie dla Ciebie!Spośród wielu różnych propozycji, które są dostępne w internecie, chcieliśmy zwrócić Twoją uwagę, na jedną istotną kwestię, tj. dostarczenie Ci usługi na najwyższym levelu wykonawczym.
Jeśli tylko zależy Ci na dobrej oprawie muzycznej, zwolnij na kilka chwil, rozgość się. Znajdziesz tu coś do posłuchania, poczytania i pooglądania.


POSŁUCHAJ MATERIAŁU ZE STUDIA:


Każdy z nas ma kilkunastoletni staż w branży artystyczno – edukacyjnej i eventowej, gdzie szlifował swój warsztat instrumentalny i wokalny. Doświadczenie to stanowi spory bagaż i potencjał, jednocześnie było i jest doskonałym polem do obserwacji zmiany trendów oraz następujących po sobie mód – muzycznych i obyczajowych.

Wielką dumą i powodem do tego, abyśmy starali się jeszcze więcej i mocniej, są opinie naszych dotychczasowych Milusińskich, które łatwo odnajdziesz w tak zwanych internetach, szukając informacji na nasz temat poza strona internetową.

Właśnie dlatego poniższe aspekty możesz uznać za pewnik:

    – bogaty stylistycznie repertuar, (zdecydowanie złote przeboje)
    – atrakcyjną paletę świateł scenicznych, (integracja świateł z muzyką)
    – prowadzenie konferansjerki, luźne, bez napięcia, humorystyczne i zarazem taktowne, także w języku angielskim i niemieckim


POSŁUCHAJ MATERIAŁU Z IMPREZ:


Zdajemy sobie sprawę, że spośród dziesiątek stron zespołów i Cover Bandów trudno zdecydować się na ten jeden jedynie słuszny. Dlatego posłuchaj materiału demo z naprawdę otwartymi uszami, a jeśli jesteś z naszych okolic (Śląsk, Małopolska), lub nawet też i z dalszych rejonów, możesz nas odwiedzić i posłuchać “na żywo” na próbie względnie na innej imprezie po wcześniejszym umówieniu.


Wybierz pasującą do Twojej imprezy ofertę i zapoznaj się z jej szczegółami.

Czekamy na Twój kontakt.


ZAREJESTROWANE NA PRÓBIE:

* GLORIA GAYNOR - I WILL SURVIVE


* VIRGIN - DŻAGA


* WHAM! - LAST CHRISTMANS


* NIEBIESKO - CZARNI - NIEDZIELA


Tutaj możesz także pobrać repertuar zespołu, zapytać o wolny termin , a także poznać cennik.
Pamiętaj, że decydując się na współpracę z nami podpisujesz umowę z zarejestrowaną firmą, która działa legalnie, i która oprócz właściwych doznań artystycznych, zadba również o wszelkie aspekty formalne.

<<< zespół weselny  |  zespół eventowy >>>

zespół na imprezę, zespół na imprezę firmową cover band na imprezę, cover band na imprezę firmową zespół coverowy na imprezę