Marzec 6, 2017

Zespół na event

Jubileusz, barbórka, sylwester, event….

Kierujemy ofertę do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, także do instytucji budżetowych (samorządów) oraz fundacji i stowarzyszeń, organizujących różnego rodzaju imprezy taneczne, dla swoich pracowników lub beneficjentów, na których królować mają złote przeboje. Zakres imprez, które obsługujemy, jest w zasadzie nieograniczony…. od kameralnych spotkań firmowych, poprzez bale karnawałowe i huczne rocznice, czy uroczystości jubileuszowe firm, kończąc na balach sylwestrowych.

Zobacz i posłuchaj naszego demo.


Kochamy Złote Przeboje i pod tym właśnie kątem kształtujemy nasz muzyczny program. Staranna selekcja gatunków muzycznych wyklucza z repertuaru niskiej jakości kompozycje z pogranicza muzyki biesiadnej i disco polo. Jeśli zależy Państwu na dobrej muzyce, na niebanalnym, humorystycznym okraszeniu konferansjerskim… To śmiemy twierdzić, że jesteśmy właśnie dla Was! Nasza oferta eventowa, to usługa muzyczno – konferansjerska, której podstawowy czas trwania to najczęściej ok. 8 godzin. (Możliwe jest przedłużenie podstawowego czasu trwania imprezy, o czym możecie zdecydować nawet na pół godziny przed upływem wyznaczonego czasu!). Bloki muzyczne składają się średnio z siedmiu utworów muzycznych, które mogą być albo mieszane, albo utrzymane w jednorodnym klimacie stylistycznym. Wszystkie przeboje odegrane z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Gramy zarówno dźwiękiem jak i brzmieniem. W przerwach zapewniamy muzykę “w tle”, znane i lubiane standardy muzyki rozrywkowej.


zespół na event


Dopełnienie imprezy stanowi oświetlenie, jak i wytwornica dymu. Dbamy także o kwestie formalne, dlatego umowa i faktura jest nierozłączną częścią podjęcia współpracy z zespołem, jednocześnie stanowi podstawę do rozliczenia między stronami. Sprawdź nasz cennik.

Jeśli szukacie Państwo zawodowego zespołu…? Przejrzeliście już sporo stron internetowych i dalej brak satysfakcji? Zapraszamy do współpracy! Cover band grający 100% na żywo 100% muzyki z prawdziwego zdarzenia…

<<< posłuchaj  |  kontakt >>>

zespół na event, zespół eventowy, Cover Band na event zespół na event Kraków, zespół na event małopolska, Cover Band na Event małopolska