Wesele w Grajowie (Folwark Zalesie)

FOLWARK ZALESIE! WESELE W GRAJOWIE

Już po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni, aby oprawić muzycznie wesele w Grajowie. Maleńka, urocza miejscowość, do której trudno byłoby trafić nie miejscowym bez pomocy nawigacji – małopolski Grajów, a w nim obiekt o wdzięcznej nazwie Folwark Zalesie.

Sympatyczne miejsce, patrząc od strony obsługi, jak i zaproszonych – wystarczająca przestrzeń na swobodne rozstawienie sprzętu, dwie sale, delikatnie przedzielone, co nie przeszkadza, by jedni i drudzy mieli ze sobą kontakt.

Nie bez znaczenia jest baza noclegowa i sprawna obsługa. Z zadaszonego tarasu przed lokalem rozpościera się malowniczy widok na Gorce i Beskid Wyspowy.


folwark zalesie
(źródło: https://www.folwarkzalesie.pl/)

Uhhh… tuż przed dojazdem do celu, czeka na odwiedzających jeszcze takie mini wyzwanie – podjazd pod górkę :-). Na ostatnim fragmencie drogi jej nachylenie wynosi 8%, co zimową porą stanowi nie lada wyzwanie!

Wesele w Grajowie – dobry pomysł!

To także doskonała lokalizacja na organizację imprezy firmowej czy sylwestrowej – dzięki możliwości skorzystania miejsc noclegowych, a także popełnienia przez uczestników regeneracyjnej górskiej wędrówki ;-).

<<< posłuchaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *