25 lutego, 2017

POLECAMY

To miejsce i czas, w którym polecamy innych, którzy na co dzień także parają się usługami towarzyszącymi oprawie imprez.

Kamerzysta na wesele


kamerzysta na wesele małopolska

Talik-tv – posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie filmowania i postprodukcji, nieustannie dokładają starań, aby ich prace były wykonane na wysokim poziomie i oddane terminowo.  W branżowym slangu zwą ich “Ślubokrętami” w niczym jednak im to nie umniejsza, wręcz przeciwnie, gdyż takie cechy jak filmowiec, dźwiękowiec, oświetleniowiec czy montażysta opanowali do perfekcji.


Fotografia weselna Małopolska


fotograf na wesele Kraków

Prima Foto to profesjonalna firma działająca z powodzeniem od kilkunastu lat na regionalnym małopolskim i polskim rynku. Oferuje Państwu usługi z zakresu fotografii i wideofilmowania ślubów, przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Do każdego wykonywanego zadania podchodzą z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wyróżnia ich przede wszystkim szczególna dbałość o Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. .


Pracownia florystyki na Śląsku


pracownia florystyki sosnowiec

Pracownia florystyki Kościół, urząd czy też sala weselna – chodzi o dobre ustrojenie florystyczne miejsca, w którym postanowiłeś urządzić swoją uroczystość. Na każdą okazję, czy to wesele, urodziny, bankiet… Kwiaciarka poradzi na każdą okoliczność, prywatną lub biznesową. Pracuje z kwiatami w województwie śląskim, zaprasza do współpracy!


<<< demo

zajebisty zespół weselny, zajebisty zespół na wesele, zespół na rockowe wesele