FAQ

OPRAWA MUZYCZNA IMPREZY

Przyszedł czas na obowiązkową lekturę, czyli dział FAQ, Na pierwszy ogień najczęściej pojawiające się pytanie o oprawę muzyczną imprez.

Czy umowę możemy podpisać drogą mailową? 

Tak, Oprócz tradycyjnej drogi, istnieje możliwość zawarcia umowy “na odległość”. Dwie strony podpisują skan umowy w jednobrzmiącym egzemplarzu i umowę uważamy za zawartą. Nabiera ona mocy, gdy po 7 dniach wpływa na konto zadatek lub też spotkamy się, w celu przekazania gotówki. W przeciwnym razie umowa wygasa i zarezerwowany termin przepada.

Kiedy możemy podjąć decyzję o przedłużeniu trwania naszej imprezy?

Nawet na 30 minut przed jej zakończeniem. To Wy decydujecie, czy podstawowy czas trwania wystarczy, czy nie. Stawka za 1 h przedłużenia określona jest w umowie i cenniku.

Czy możemy wybrać utwór na pierwszy taniec, który nie widnieje w repertuarze?

Tak. Im wcześniej tym lepiej, jednak nie krócej niż na 3 miesiące przed datą uroczystości. Jeśli wybrany utwór jest w naszym zasięgu instrumentalno – wokalnym, z chęcią go dla Was przygotujemy. W przeciwnym razie odtwarzamy utwór z laptopa. Najmilej widziane jest przesłanie wybranego utworu drogą mailową. Nasze propozycje na pierwszy taniec znajdziecie w linku.

Ile czasu potrzebuje zespół na “rozłożenie” sprzętu?

Średnio 5 h. Rozłożenie nagłośnienia i efektów oświetleniowych zajmuje sporo… Poza tym niezbędna jest także próba akustyczna. Swobodny dostęp “wejścia” na salę jest oznaczony w umowie.

oprawa muzyczna imprezy

Jak ma się sprawa opłaty ZAIKS? 

Zaiks opłaca organizator imprezy. Niezależnie od tego, kto robi przelew – lokal czy zespół – ktoś musi wyłożyć na to pieniądze, także ZAIKS opłacacie Wy Kochani Młodzi. I nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.

Czy możemy posłuchać zespołu przed podpisaniem umowy?

Fragment naszego występu posłuchacie na innym weselu (po wcześniejszym uzgodnieniu i wyrażeniu zgody Gospodarzy) lub też – poza sezonem – na próbie. Próbki demo w internecie, odzwierciedlają to, co mamy muzycznie do powiedzenia. Nie jest to zmiksowana ściema na potrzeby promocji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *