Podróż poślubna nie musi być nudna…

Nietypowa podróż poślubna

A co powiedzielibyście, gdyby Wasza podróż poślubna przyjęłaby kierunek azjatycki? Przez jednych znienawidzone, przed drugich ukochane – Indie – zgodnie ze starą maksymą. To propozycja, którą serwujemy Wam w tym wpisie.


Od ponad dekady jesteśmy aktywni w muzycznym światku i na nieco poleceń firm, z którymi mieliśmy przyjemność dzielić biesiadny stolik pozwalamy sobie śmiało już z pewną regularnością. Tym razem chcieliśmy zwrócić Waszą uwagę na nietuzinkowego osobnika Mariusza. Przewodnika, podróżnika, fotografa i globtrotera w jednej osobie. Curioso Travel Guide od lat realizuje się, przemierzając naszą planetę w poszukiwaniu miejsc godnych odwiedzenia, których nie znajdziecie w ofertach komercyjnych biur i agencji turystycznych.


Miesiąc Miodowy

Indie – w odsłonie dzikiej i nieokiełznanej. Jeżeli nie czujecie palemek w drinkach, hoteli z przepychem i całej otoczki, która towarzyszy wyjazdom “all inclusive”. Jednocześnie nie macie na tyle odwagi, by samemu wybrać się w niekomercyjną podróż w dalekie rejony. Curioso jest dla Was. Co pisze sam o sobie:

“Przygotowuję podróże poślubne szyte na miarę. Na podstawie konsultacji określam Wasze preferencje podróży i przygotowuję idealny miesiąc miodowy, który będzie dopasowany do Was i Wszych zainteresowań, budżetu oraz stylu życia. Kiedy Wy będziecie zajmować się sprawami organizacji ślubu i przyjęcia weselnego, ja zajmę się pełnym planowaniem nietypowej podróży poślubnej, tak by zaraz po weselu wszystko było dopięte na ostatni guzik.”


nietypowa podróż poślubna


Konkretna propozycja dla Was na nietypową podróż poślubną to indyjskie Andamany. To szereg 576 wysp, z czego 26 jest zamieszkałych. Andamany to wyspy górzyste, otoczone rafami koralowymi, pokryte gęstym lasem tropikalnym. Początkowo były zamieszkiwane przez negroidalne ludy tubylcze, których ostatni przedstawiciele żyją w izolowanych rezerwatach. Wszystkim ciekawym świata i nieobawiającym się lekkich trudności w podróżowaniu – polecamy. Ci którzy zdecydowali się na podróż życia w te rejony na pewno mieli okazję zobaczyć egzotyczny kawałek świata. Czy tam wrócą? Czas pokaże.Mariusza “Curioso” to wielokierunkowa firma (lubimy to najbardziej!). Obok całej logistyki planowania podróży, serwuje wielokierunkową fotografię. Tak, tak, ślubnej nie brakuje.
Nietypowa podróż poślubna? kliknij.

nietypowa podróż poślubna, wymarzony miesiąc miodowy, oryginalna podróż poślubna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *