Marzec 25, 2019

Hybryda

Zespół na walentynki, zespół na andrzejki, rocznice… i inne

Nie ważne, czy organizujesz imprezę firmową czy prywatną… Zawsze jesteśmy gotowi, by sprostać Twoim oczekiwaniom, jeśli szukasz oprawy muzycznej ze złotymi przebojami na pokładzie. Hybrydę rozumiemy jako twór inny, nieszablonowy. To impreza której nie da się zaszufladkować.
Opisz nam lub opowiedz przez telefon, jaką imprezę chcesz zorganizować, a my postaramy się, by stanąć na wysokości zadania.

Zobacz i posłuchaj naszego demo.


A co na imprezie? Nasze wejścia muzyczne ok. 40 minut, co przekłada się do 7 utworów w jednym secie muzycznym, przeplatane około kwadransowymi przerwami, podczas których odtwarzana jest muzyka mechaniczna. Praktyka pokazuje, że przerwy bywają elastyczne… Nie zapominamy o tym, że współistniejemy na imprezie z innym podwykonawcami – kuchnia, foto budka, catering, fotograf, itp, dlatego zawsze staramy się współpracować, aby zachować odpowiednią synchronizację. Reguła jest uniwersalna, więc przy niestandardowej imprezie także.


zespół na event


W standardzie zapewniamy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne sterowane muzyką oraz wytwornicę dymu. Podstawowy czas trwania imprezy nie krótszy niż 4 h, podczas których proponujemy zabawę przy dźwiękach muzyki, a na życzenie przeprowadzamy zabawy integracyjne dla Gości i konkursy. Istnieje możliwość przedłużenia podstawowego czasu, o czym możecie zdecydować nie w momencie podpisania umowy, a już podczas trwania imprezy. Sprawdźcie nasz cennik.


Oferujemy oprawę muzyczną większości imprez okolicznościowych, które mogą być organizowane przez osoby prywatne i biznesowe. Omijamy jednak szerokim łukiem imprezy rozwodowe i remizowe dancingi. Nie oferujemy także grania biesiady przy stołach i klimatów disco polowych. Bynajmniej nie dlatego, że jesteśmy im przeciwni, po prostu… Taki klimat i już ;-).

Zapraszamy do współpracy.

<<< posłuchaj  |  kontakt >>>

zespół na walentynki, zespół na andrzejki, zespół na studniówkę, urodziny, jubileusz ślubu