Luty 25, 2017

Fotografia

Fotografia ślubna, fotograf weselny

Fotofraf na wesele, zawodowiec z krwi i kości, dla którego fotografia i praca z aparatem stała się sensem codziennej egzystencji i sposobem na życie. Jakkolwiek banalnie by to zabrzmiało, taka jest prwada. Z jednej strony otwarty na takie cechy jak kreatywność i świeżość na Wasze pomysły i koncepcje, z drugiej – korygujący Waszą nieskończoną wyobraźnię. W oparciu o zdobyte przez lata doświadczenia w różnego rodzaju multimedialnych agencjach i działalności prowadzonej na własny rachunek, jestem w stanie uzyskać złoty środek.Fotograf na wesele Kraków

 

Jurek Kleszcz – to pod jego bacznym okiem działa fotografia Grupy Morikai, ahoj internauto! Był fotoreporterem prasowym, który przez długie lata dostarczał Wam materiały z aren największych światowych wydarzeń sportów zimowych.

Jako proste 12-letnie pacholę „ugryzłem” aparat fotograficzny po raz pierwszy. I po dziś dzień cierpię w tym nałogu.

Fotografowałem trzy zimowe igrzyska olimpijskie, 200 pucharów świata w narciarstwie klasycznym oraz liczne pokazy mody z udziałem celebrytów. Szczególne miejsce w mojej przygodzie z aparatem zajmują skoki narciarskie, te z udziałem Adama Małysza w roli głównej. Choć sam nie przepadam za tym określeniem, podczas trwania “małyszomanii” byłem określny jako pierwszy, “nadworny” fotograf naszego skoczka.

Ponadto współpracowałem z największymi tytułami i agencjami prasowymi w kraju i za granicą. Moja biografia koreluje z takimi tytułami jak:

“Przegląd Sportowy”, “Panorama”, “Newspix”,
“Sport”, “Ekran”, “Imago” i in.

Z wrodzoną skromnością mówi:
Nie chwaląc się, w 2006 roku na Grand Press Photo w kategorii „sport” zgarnąłem za jednym zamachem 1. i 2. nagrodę, co do tej pory jeszcze nikomu się nie udało!

A dziś…. może realizować montaż fotografii Was i Waszych emocji.

Sprawdź wolny termin.


Sosnowiec, fotograf wesele
Firma: Morikai Sp. z o. o.

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

 


Nasza usługa dla Ciebie

Przede wszystkim nie będziemy proponować Ci tysiąca bezsensownych zdjęć poklatkowych. Nie będziemy proponować Ci zdjęć bez pomysłu. Musisz zastanowić się czego właściwie oczekujesz, zamawiając fotografię okolicznościową? Jednocześnie zdaj sobie sprawę, że najnowszy model aparatu nie jest tożsamy z najwyższą jakością zdjęć, które mają być dla Ciebie pamiątką na całe życie. Przemyśl to dokładnie, nie musimy to być my, jest w sieci sporo dobrych fotografów, ważne jest abyś miał pewność, że usługę fotograficzną oddasz w jedyne słuszne ręce i oczy.fotograf na wesele Kraków, fotograf weselny Kraków, fotograf na wesele śląsk, fotofraf na wesele śląskie, fotograf weselny fotograf weselny śląskie