Kwiecień 9, 2017

Biżuteria

Dopełnieniem naszej oferty, a raczej jej naturalnym satelitą jest biżuteria artystyczna, ot taka, dla jednych własnoręcznie wykonana, dla innych – biżuteria hand made. Nie raz na zamówienie, innym razem koncepcyjnie przemyślana, “długodojrzewająca”. Nie mniej niezależnie od okoliczności zawsze jest bardzo wyrazista i z charakterem. Przez swoją formę może zarówno nadać, jak i podkreślić indywidualny styl każdej kobiety.

Wesele123.pl

Ta część oferty kierowana jest głównie do żeńskiego grona odbiorców, jednocześnie mieści się (bo dlaczego by nie pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji) i wykracza daleko poza (bo nikogo nie będziemy namawiać) tematykę związaną z imprezami okolicznościowymi.


Biżuteria artystyczna to przede wszystkim:

– naszyjniki
– kolczyki
– bransoletki
– wisiory
– pierścionki
– zakładki do książek
– komplety


Galeria >>>


Markle (Marta) – to autorka tych przepięknych cudeniek. O swojej twórczości mówi pokrótce:

Staram się tworzyć wszystkie nowe projekty z wyczuciem smaku, ogromną pasją i zaangażowaniem. Wiem, że lubisz się czuć piękna, seksowna i wyjątkowa, dlatego radość w Twoich oczach, kiedy przymierzasz moje kolczyki, bransolety czy naszyjniki jest dla mnie największą nagrodą.

Wszystko to dzieje się za sprawą dwóch czynników: nietuzinkowych tworzyw oraz wciąż rodzących się w głowie pomysłów. Właściwie… nie ma takiego materiału, na który Markle nie miałaby pomysłu i nie ma takiego pomysłu, który nie byłby do zrealizowania. Regularne kursy i doskonalenia tworzywa pozwalają na coraz to większą fantazję w twórczych pomysłach.

Wykonuję biżuterię z filcu, sznurka, rzemyka, materiałów, ceramiki, koralików i cały czas szukam nowych pomysłów, nowych inspiracji. Wszystko, po to, byś poczuła się usatysfakcjonowana. Ot i cały przepis na piękną, oryginalną i wyrazistą biżuterię, którą wykonuję specjalnie DLA CIEBIE…

Jeśli przemawia do Ciebie ta alternatywna estetyka i szukasz oryginalnych i nieszablonowych rozwiązań, pomysłu na siebie… Jeśli nie masz pewności, czy wybrany produkt do Ciebie pasuje lub chciałabyś go po prostu zobaczyć na żywo i porównać, przymierzyć –  czekamy na Twój kontakt wraz z propozycją terminu. Umówimy się na pokaz i przymiarkę  biżuterii w pracowni rękodzieła Markle (Sosnowiec – Środula).