Luty 25, 2017

Muzyka

Zespół na imprezę firmową i inne bankiety…

Witamy organizatorów imprez i wydarzeń, Pary Młode i wszystkich odwiedzających!

Szukasz zawodowego zespołu na imprezę …? Sporo przejrzanych stron internetowych i dalej brak satysfakcji? Kłaniamy się nisko i serdecznie zapraszamy do współpracy! Cover band grający 100% na żywo 100% muzyki z prawdziwego zdarzenia…

Kochamy Złote Przeboje i pod tym właśnie kątem kształtujemy nasz muzyczny program. Jeśli zależy Ci na dobrej muzyce, na niebanalnym, humorystycznym okraszeniu konferansjerskim, a także na dających efekt „wow” efektach oświetleniowych…. To jesteśmy właśnie dla Ciebie!Spośród wielu różnych propozycji, które są dostępne w internecie, chcieliśmy zwrócić Twoją uwagę, świecąc jedną ideą, która wiedzie prym w naszej działalności, tj. dostarczeniem usługi na najwyższym levelu wykonawczym. Jeśli tylko zależy Ci na dobrej oprawie muzycznej, zwolnij na kilka chwil, rozgość się. Znajdziesz tu coś do posłuchania, poczytania i pooglądania.


POSŁUCHAJ MATERIAŁU ZE STUDIA:


Każdy z nas ma kilkunastoletni staż w branży artystyczno – edukacyjnej i eventowej, gdzie szlifował swój warsztat instrumentalny i wokalny. Doświadczenie to stanowi spory bagaż i potencjał, jednocześnie było i jest doskonałym polem do obserwacji zmiany trendów oraz następujących po sobie mód – muzycznych i obyczajowych.

Wielką dumą i powodem do tego, abyśmy starali się jeszcze więcej i mocniej, są opinie naszych dotychczasowych Milusińskich, które łatwo odnajdziesz w tak zwanych internetach, szukając informacji na nasz temat poza strona internetową.

Właśnie dlatego poniższe aspekty możesz uznać za pewnik:

    – bogaty stylistycznie repertuar, (zdecydowanie złote przeboje)
    – atrakcyjną paletę świateł scenicznych, (integracja świateł z muzyką)
    – prowadzenie konferansjerki, (luźne, bez napięcia, humorystyczne i zarazem taktowne)


POSŁUCHAJ MATERIAŁU Z IMPREZ:


Zdajemy sobie sprawę, że spośród dziesiątek stron zespołów i Cover Bandów trudno zdecydować się na ten jeden jedyny. Dlatego posłuchaj materiału demo z naprawdę otwartymi uszami, a jeśli jesteś z naszych okolic (Śląsk, Małopolska), lub nawet też i z dalszych rejonów, możesz nas odwiedzić i posłuchać „na żywo” na próbie względnie na innej imprezie po wcześniejszym umówieniu.


Wybierz pasującą do Twojej imprezy ofertę i zapoznaj się z jej szczegółami.

Czekamy na Twój kontakt.


ZAREJESTROWANE NA PRÓBIE:

* GLORIA GAYNOR - I WILL SURVIVE


* VIRGIN - DŻAGA


* WHAM! - LAST CHRISTMANS


* NIEBIESKO - CZARNI - NIEDZIELA


Tutaj możesz także pobrać repertuar zespołu, sprawdzić wolny termin, a także poznać cennik.
Pamiętaj, że decydując się na współpracę z nami podpisujesz umowę z zarejestrowaną firmą, która działa legalnie, i która oprócz właściwych doznań artystycznych, zadba również o wszelkie aspekty formalne.

Portal Ślubny Internetowe Targi Ślubne

<<< zespół weselny  |  zespół eventowy >>>

zespół na imprezę, zespół na imprezę firmową cover band na imprezę, cover band na imprezę firmową zespół coverowy na imprezę