Luty 25, 2017

Cover Band

Cover Band na imprezę, na event i inne…

Zespół na imprezę firmową, wesele i in., który jest oferowany przez Morikai, to przede wszystkim dobra i niezapomniana zabawa, bolące nogi i pot, którym towarzyszą dźwięki złotych przebojów – greatest hits – 100% live, z taktowną i humorystyczną konferansjerką oraz ewentualne zabawy integracyjne dla Gości. Jeśli szukasz dobrej jakości, zaangażowania w powierzone zlecenie i konkretnego podejścia do tematu, znajdź wolną chwilę, aby zapoznać się z naszymi materiałami.

Cover Band, tworzy doświadczona grupa muzyków, oferujących profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez i uroczystości okolicznościowych, zarówno tych prywatnych, jak i tych biznesowych.POSŁUCHAJ MATERIAŁU ZE STUDIA:

Zespół spełnia oczekiwania nieco bardziej wymagających Klientów i do takich też kierowana jest głównie oferta oprawy muzycznej wesela, jak również oprawy muzycznej imprezy firmowej. Dbamy o to, by wykonywane przez nas utwory były dobrze dopracowane zarówno technicznie jak i brzmieniowo, by czuć było w nich świeżość oraz dobrą obopólną zabawę podczas ich wykonywania.


POSŁUCHAJ MATERIAŁU Z IMPREZ:

Zdajemy sobie sprawę, że spośród dziesiątek stron zespołów i Cover Bandów trudno zdecydować się na ten jeden właściwy. Dlatego słuchajcie materiału demo z naprawdę otwartymi uszami, a jeśli jesteście z naszych okolic (śląsk, małopolska), lub nawet z dalszych rejonów, możecie nas odwiedzić. Zapraszamy do posłuchania „na żywo” na próbie zespołu lub też na innej imprezie po wcześniejszym umówieniu.


Wybierz pasującą do Twojej imprezy ofertę i zapoznaj się z jej szczegółami.

Czekamy na Twój kontakt.


ZAREJESTROWANE NA PRÓBIE:

* GLORIA GAYNOR - I WILL SURVIVE


* VIRGIN - DŻAGA


* WHAM! - LAST CHRISTMANS


* NIEBIESKO - CZARNI - NIEDZIELA


Tutaj możesz także pobrać repertuar zespołu, sprawdzić wolny termin, a także poznać cennik.
Pamiętaj, że decydując się na współpracę z nami podpisujesz umowę z zarejestrowaną firmą, która działa legalnie, i która oprócz właściwych doznań artystycznych, zadba również o wszelkie aspekty formalne.

zespół na imprezę, zespół na imprezę firmową cover band na imprezę, cover band na imprezę firmową najlepsze zespoły weselne, najlepsze zespoły weselne śląskie najlepsze zespoły weselne małopolska