Czym do ślubu ?

SAMOCHÓD NA ŚLUB, WESELE, SESJE ZDJĘCIOWE…


Grupa Morikai w odsłonie „samochód na ślub”, co to oznacza? Że działamy wspólnie i wspólnie się wspieramy i polecamy, bo warto. W tej odsłonie prezentujemy Wam rasowego „francuza” ze stajni Peugeot.

Także auto na wesele, sesję zdjęciową narzeczeńską i ślubną… Mamy na pokładzie bezpośredniego wykonawcę lub też jak zajdzie potrzeba i podwykonawcę, szofera Rafała, dysponującego rasowym „francuzem” – Peugeotem 3008, działającego podobnie jak i nasza oprawa muzyczna i fotografia okolicznościowa, na terenie głównie dwóch województw – Śląska i Małopolski.

samochód na ślub

samochód do ślubu

Stajnia Peugeot’a wciąż zaskakuje i co rusz proponuje nam coraz to bardziej finezyjne „cacka”, nie inaczej jest i tym razem. Nasza propozycja to SUV w odcieniu śnieżnej bieli, w bogato wyposażonej wersji i w pełni funkcjonalnej dla swojego przeznaczenia.

 

Jeśli planujesz ślub – musisz pomyśleć o środku transportu, jeśli po ślubie planujesz także i wesele – musisz pomyśleć o środku transportu, a jeśli planujesz także i sesję zdjęciową możesz pomyśleć o wykorzystaniu środku transportu do tego celu :D. Możliwości myślenia masz wiele, na wszystkie Twoje rozterki proponujemy Ci jedno kompleksowe rozwiązanie…

Zapoznaj się z pełnym serwisem szofera Rafała na auto Morikai

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *