Luty 25, 2017

Fotografia

Fotografia ślubna, fotograf na wesele…

Fotograf na wesele, a precyzując… zawodowiec z krwi i kości, który często gęsto powierzone zlecenie wykonuje wraz ze swoim asystentem, to nasz duet, dla którego fotografia i praca z aparatem stała się sensem codziennej egzystencji i sposobem na życie. Z jednej strony cechuje ich kreatywność, świeżość i otwartość na Wasze pomysły i koncepcje, z drugiej – korekta Waszej nieskończonej wyobraźni, w oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie w różnego rodzaju multimedialnych agencjach i działalności prowadzonej na własny rachunek.


Fotograf na wesele Kraków

 

Jerzy Kleszcz – główny fotograf Morikai, fotoreporter prasowy z ponad dwudziestopięcioletnim stażem.

Jako proste 12-letnie pacholę „ugryzłem” aparat fotograficzny po raz pierwszy. I po dziś dzień cierpię w tym nałogu.

Fotografował trzy zimowe igrzyska olimpijskie, 200 pucharów świata w narciarstwie klasycznym oraz liczne pokazy mody z udziałem celebrytów. Szczególne miejsce w jego przygodzie z aparatem zajmują skoki narciarskie, te z udziałem Adama Małysza w roli głównej. Choć sam nie przepada za tym określeniem, podczas trwania „małyszomanii” był pierwszym, nadwornym fotografem naszego skoczka.

Ponadto współpracował z największymi tytułami i agencjami prasowymi w kraju i za granicą. Jego biografia koreluje z takimi tytułami jak:

„Przegląd Sportowy”, „Panorama”, „Newspix”,
„Sport”, „Ekran”, „Imago” i in.

Z wrodzoną skromnością mówi:
Nie chwaląc się, w 2006 roku na Grand Press Photo w kategorii „sport” zgarnąłem za jednym zamachem 1. i 2. nagrodę, co do tej pory jeszcze nikomu się nie udało!

A dziś…. może fotografować Was i Wasze emocje.

Sprawdź wolny termin.

Sosnowiec, fotograf wesele
Firma: Morikai Sp. z o. o.


W rozumieniu Morikai pojęcia – realizacja fotograficzna wesela, czy relacja ze ślubu – nie polegają na zrobieniu kilku setek fotografii (skrajnie nawet i tysiąca..) i przekazaniu ich na nośniku i w pięknym opakowaniu Parze Młodej. To przede wszystkim warsztat, odpowiednie wyczucie, pomysł na stworzenie spójnego reportażu z Waszej uroczystości, to wreszcie dobry fotograf i umiejętność łapania emocji ulotnych chwil, których nie mało będzie podczas Waszego przyjęcia. Zobacz cennik.