Luty 25, 2017

Fotografia

Fotografia ślubna, fotograf na wesele…

Fotograf na wesele, a precyzując… zawodowiec z krwi i kości, który często gęsto powierzone zlecenie wykonuje wraz ze swoim asystentem, to nasz duet, dla którego fotografia i praca z aparatem stała się sensem codziennej egzystencji i sposobem na życie. Z jednej strony cechuje ich kreatywność, świeżość i otwartość na Wasze pomysły i koncepcje, z drugiej – korekta Waszej nieskończonej wyobraźni, w oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie w różnego rodzaju multimedialnych agencjach i działalności prowadzonej na własny rachunek.


Fotograf na wesele Kraków

 

Jerzy Kleszcz – główny fotograf Morikai, fotoreporter prasowy z ponad dwudziestopięcioletnim stażem.

Jako proste 12-letnie pacholę „ugryzłem” aparat fotograficzny po raz pierwszy. I po dziś dzień cierpię w tym nałogu.

Fotografował trzy zimowe igrzyska olimpijskie, 200 pucharów świata w narciarstwie klasycznym oraz liczne pokazy mody z udziałem celebrytów. Szczególne miejsce w jego przygodzie z aparatem zajmują skoki narciarskie, te z udziałem Adama Małysza w roli głównej. Choć sam nie przepada za tym określeniem, podczas trwania „małyszomanii” był pierwszym, nadwornym fotografem naszego skoczka.

Ponadto współpracował z największymi tytułami i agencjami prasowymi w kraju i za granicą. Jego biografia koreluje z takimi tytułami jak:

„Przegląd Sportowy”, „Panorama”, „Newspix”,
„Sport”, „Ekran”, „Imago” i in.

Z wrodzoną skromnością mówi:
Nie chwaląc się, w 2006 roku na Grand Press Photo w kategorii „sport” zgarnąłem za jednym zamachem 1. i 2. nagrodę, co do tej pory jeszcze nikomu się nie udało!

A dziś…. może fotografować Was i Wasze emocje.

Sprawdź wolny termin.


Sosnowiec, fotograf wesele
Firma: Morikai Sp. z o. o.
Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych


W rozumieniu Morikai pojęcia – realizacja fotograficzna wesela, czy relacja ze ślubu – nie polegają na zrobieniu kilku setek fotografii (skrajnie nawet i tysiąca..) i przekazaniu ich na nośniku i w pięknym opakowaniu Parze Młodej. To przede wszystkim warsztat, odpowiednie wyczucie, pomysł na stworzenie spójnego reportażu z Waszej uroczystości, to wreszcie dobry fotograf i umiejętność łapania emocji ulotnych chwil, których nie mało będzie podczas Waszego przyjęcia. Zobacz cennik.fotograf na wesele Kraków, fotograf weselny Kraków, fotograf na wesele śląsk, fotofraf na wesele śląskie, fotograf weselny fotograf weselny śląskie